AUDIO DLA DOMU

 

 

zestaw kina domowego

System audio można przyrównać do gitary akustycznej – dbamy o jak najwyższą jakość strun oraz ich zamocowanie, ale nie przywiązujemy wagi do pudła rezonansowego. Podobnie jest przy wyborze systemu AV. Ludzie najczęściej dbają o wybór jak najlepszego sprzętu zapominając o predyspozycjach pomieszczeń. Dlatego tak istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków akustycznych samego pomieszczenia, do którego następnie można dopasować odpowiednie nagłośnienie.

 

Projektujemy Systemy Elektroakustyczne w oparciu o urządzenia różnych producentów

Konsultujemy projekty już istniejące

Wykonujemy:

  • SYSTEMY ODSŁUCHOWE KLASY PREMIUM (HI-END)
  • SYSTEMY KINA DOMOWEGO
    • 5.1
    • 7.1
    • 11.2 – ATMOS

W odróżnieniu od konwencjonalnego systemu kina domowego w systemie 5.1 i 7.1  Dolby Atmos rozszerzył ilość kanałów do 10.2 – oznacza, to że do efektów przestrzennych używamy 10 głośników szerokopasmowych oraz dwóch subwooferów. System ten sprawdzi się wszędzie, tam gdzie chcemy uzyskać rewelacyjne efekty dźwiękowe.

Kino domowe to nie tylko dźwięk, ale też obraz. Nasza firma oferuje pełne projekty oraz wykonawstwo kina domowego – obejmujące najwyższej jakości nagłośnienie oraz systemy projekcyjne dostosowane do Państwa potrzeb.

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

– Ile kosztuje system Stereo ?
Koszt systemu kształtuje się od 1500 zł do kilku milionów zł.
– Jaki system kina domowego spełni Państwa oczekiwania?
W dużej mierze zależy to od przeznaczenia systemu, czyli od Państwa indywidualnych preferencji. Ważne aby wybierając nagłośnienie uwzględnić rodzaj źródła dźwięku (płyta CD, Vinyl, pliki Hi-Res, Streaming) oraz preferowany gatunek muzyki.