Konsultacje techniczne dla osób prywatnych i biur projektowych

konsultacje techniczneDzięki wieloletniej działalności w branży PRO Audio zapewnimy Państwu konsultacje techniczne na najwyższym poziomie. Doradzimy przy doborze najlepszego sprzętu oraz rozwiązań technologicznych dostosowanych do Państwa potrzeb. Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów dla firm z różnych branż.

Na tle konkurencji wyróżnia nas indywidualne podejście do realizacji każdego projektu. Nigdy nie ograniczamy się do produktów jednej marki – dokładamy wszelkich starań, by sprzęt wybrany przez nas zapewniał najlepszą jakość dźwięku, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów na dogodnym dla Państwa poziomie.

Konsultacje techniczne – to propozycja skierowana bezpośrednio do Klientów, którzy sami wykonują proste instalacje nagłośnieniowe, lecz pragną dokonać oceny czy robią to w sposób właściwy.

Konsultacje techniczne dla biur projektowych – W przypadku gdy dane biuro projektowe wykonuje kompletną dokumentacje techniczną oraz kosztorys, lecz pragnie dokonać oceny czy urządzenia nagłośnieniowe są prawidłowo dobrane nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również brzmieniowym, chętnie pomożemy.

konsultacje techniczne

M-Acoustic to nie tylko projekty, lecz także nadzór, doradztwo i wykonawstwo. Oferujemy kompleksowe usługi mające na celu dostosowanie przestrzeni dźwiękowej do Państwa preferencji i potrzeb.

Naszym priorytetem jest uzyskanie satysfakcji klienta. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty skontaktuj się z nami.