Nadzór autorski nad projektami

Nadzór autorski

M-Acoustic nie tylko tworzy zaawansowane projekty elektroakustyczne ale również prowadzi nadzór autorski nad projektami na każdym etapie prac tak aby zostały wykonywane zgodnie ze sztuką a materiały użyte do tworzenia zgodne ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia (SIWZ).

W naszej historii często spotykamy się z sytuacją gdzie generalny wykonawca tnie koszty materiałowe co przekłada się na drastyczne obniżenie jakości a w skrajnych przypadkach brak możliwości realizacji danego projektu.

Dlaczego nadzór autorki jest tak ważny?

Gdy nadzór autorski zostaje uznany za zbędny nagminnie spotykamy się z „potanianiem” kabli sygnałowych. Najczęściej zamiast zastosować markową skrętkę wykonawca stosuje tanią chińską skrętkę, która nie jest produkowana z miedzi.. W efekcie często NIEMOŻLIWE jest przesłanie jakiegokolwiek sygnału na dłuższe odległości niż kilkanaście metrów.

Innym przypadkiem jest stosowanie kabli o zaniżonych przekrojach – co ma gigantyczny wpływ dla długich odcinków kablowych gdyż obniża efektywność nagłośnienia.

M-Acoustic to nie tylko projekty, lecz także nadzór autorski, doradztwo i wykonawstwo. Oferujemy pomoc techniczną w procesie poprawy warunków akustycznych a także nadzór nad prowadzonymi pracami. Dopilnujemy by tworzona przestrzeń dźwiękowa spełniła wszystkie wymagania. Bo naszym priorytetem jest uzyskanie satysfakcji klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.