Projekty systemów do tłumaczeń symultanicznych

Projekty systemów do tłumaczeń symultanicznych

Firma M-Acoustic wykonuje projekty systemów do tłumaczeń symultanicznych. Wykonujemy pomiary niezbędne do sporządzenia projektu, tworzymy projekty, nadzorujemy prace nad nimi, konsultujemy już istniejące projekty oraz zajmujemy się ich wykonawstwem.

 

 

Projekty systemów do tłumaczeń symultanicznych – co to?

Systemy sal konferencyjnych ze zintegrowanym sprzętem do tłumaczeń w czasie rzeczywistym przy pomocy tłumaczy, czyli systemy do tłumaczeń symultanicznych są szczególnie wymagające w kwestii projektu.

Twórca projektu musi wziąć pod uwagę wiele ważnych czynników, takich jak: ilość języków do tłumaczeń oraz zapotrzebowanie powierzchniowe do konferencji. Uzyskanie najwyższej jakości dźwięku jest możliwe dzięki wielogodzinnej pracy. Tylko szczegółowe zapoznanie się ze stawianymi wymaganiami oraz precyzyjne dopasowanie elementów sprzętu jest gwarancją perfekcyjnej synchronizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji do pracy nasza firma jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakoś usług. Naszym priorytetem jest uzyskanie satysfakcji klienta.

W celu uzyskania informacji o szczegółach oferty zapraszamy do kontaktu.

 

Projekty systemów do tłumaczeń symultanicznych